ЈКП „Темерин“ обавештава грађане да је у току послеподневних часова избио пожар на депонији. На терену су ангажоване све расположиве ватрогасне екипе, као и механизација која интензивно ради на локализацији и гашењу пожара.
Према тренутним проценама, очекује се да ће пожар током вечери бити стављен под контролу.

Апелујемо на суграђане да, због присуства дима у ваздуху, држе затворене прозоре на стамбеним објектима и да без преке потребе не излазе напоље. Посебан опрез препоручује се деци, старијим особама и хроничним болесницима.
ЈКП „Темерин“ ће благовремено обавештавати јавност о даљем развоју ситуације.
