СИРИГ – У Сиригу је данас свечано обележена слава Храма Светог Василија Острошког, уз присуство великог броја мештана, верника и гостију. Светој литургији присуствовао је и председник Општине Темерин Младен Зец, који је том приликом упутио честитке мештанима поводом храмовне славе.

Храм је био испуњен молитвом, миром и саборношћу, а празнична атмосфера још једном је показала значај заједништва и очувања традиције у овом месту.
Председник општине захвалио је оцу Јовану и домаћинима на срдачном дочеку, пожелевши свим мештанима Сирига добро здравље, породичну срећу и благостање.
