Јавно комунално предузеће „Темерин“ обавестило је грађане да је депонија до даљњег затворена за физичка и правна лица.
Из овог предузећа моле грађане за разумевање и истичу да ће јавност бити благовремено обавештена о свим даљим информацијама, као и о поновном отварању депоније.
