Јавно комунално предузеће „Темерин“ обавештава грађане да данас, због техничких разлога, неће бити организовано дежурство цистерне са пијаћом водом.
Како наводе из предузећа, цистерна ће од сутра наставити са радом по редовном распореду.
Из ЈКП „Темерин“ моле грађане за разумевање и захваљују се на стрпљењу.
